19 грудня, у День Святого Миколая, яскравими вогниками засяяла міська ялинка, встановлена перед Палацом культури.

Попри сніжно-дощову погоду, свято з нагоди відкриття головної новорічної красуні Жовтих Вод зібрало чимало малечі, учнівської молоді та дорослих. На присутніх чекали театралізоване дійство від Палацу культури, ігри та конкурси від студентів фахового педколеджу і Центру дитячої та юнацької творчості, спілкування з казковими героями, робота дитячих атракціонів та торговельних майданчиків.

Із Днем Святого Миколая та початком новорічно-різдвяних свят на відкритті ялинки жовтоводців привітав міський голова Дмитро Ханіс. Він побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, миру та здійснення всіх найзаповітніших мрій.

А далі, під гучні оплески та «Один, два, три, ялиночко, гори!», зелена красуня засяяла різнокольоровими вогниками.

Свято продовжилося виступами творчих колективів БК «Родина», Палацу культури та музичної школи.

Організатори заходу висловлюють вдячність за підтримку та допомогу в проведенні свята студентам та педколективу Жовтоводського фахового педагогічного коледжу, ЦДЮТ, творчим колективам закладів культури, міському відділу поліції та ДСНС, КП ВЖРЕО, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та приватним підприємцям міста, які цього дня організували біля ялинки виїзну торгівлю.

Вітаємо громаду з початком новорічно-різдвяних свят, бажаємо кожному піднесеного настрою, приємних подій та сюрпризів. Вірте у дива, адже скоро Новий рік!