У нашому місті на базі СЗШ №12 відбулося відкриття кімнати психологічного розвантаження. За ініціативи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, батьків внутрішньо переміщених осіб, безпосередньо Козар Ганною, було запропоновано громаді взяти участь у проекті, запровадженому Данською Радою у справах біженців для психологічної підтримки дітей-переселенців. Профінансовано даний проект за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Швидка підтримка населення, постраждалого від конфлікту в південно-східній Україні». Результатами даного проекту є робота кімнати психологічного розвантаження. Робота даної кімнати передбачає охоплення дітей як внутрішньо переміщених осіб, так і дітей, які навчаються в даному закладі.

Метою даного проекту була успішна адаптація дітей в новому соціумі м. Жовті Води та успішне їх виховання в СЗШ №12. Кабінет облаштовано м’якими кріслами, «кривими дзеркалами», пісочним столом для анімації, сухим басейном, масажними килимками, фліп-чартерною дошкою та музичним забезпеченням для проведення ауто-тренінгів та рефлексо-занять. Сума проекту склала 35 тис. грн.

Тож запрошуємо всіх дітей та їх батьків до кабінету психологічної підтримки. Це тільки перший крок, головне – не бути байдужим!

IMG_6443

IMG_6430

IMG_6396

IMG_6387

IMG_6381

IMG_6472