Як уже зазначалося раніше, першим у Жовтих Водах 3 січня 2020 року о 12.50 народився хлопчик у родині Наталії та Сергія Даниленків. Малюка назвали Семеном, це – третя дитина в родині, є ще двоє старших синів: 22-річний Вячеслав і 12-річний Родіон.

11 січня міський голова Володимир Абрамов та начальник управління праці та соцзахисту населення міськради Сергій Ядикін завітали до помешкання родини Даниленків, щоб привітати щасливих батьків із поповненням. Подарували мамі квіти, вітальну листівку, м’які іграшки, солодощі та набір для догляду за дитиною. Доповнюючи вітання один одного, представники міської влади побажали родині міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру, злагоди, а малюку – щоб ріс щасливим та життєрадісним.

Окрім почесних гостей до помешкання Даниленків того дня завітали і їхні рідні. У черговий раз привітати щасливих батьків із народженням синочка та й з міським головою познайомитися прийшли мама пані Наталії – Лариса Миколаївна, рідні сестри-близнючки Віта та Світлана разом зі своїми дітьми. Дивлячись на їхню сім’ю, можна не вагаючись сказати: це – приклад великої, люблячої, дружньої, щасливої, життєрадісної та веселої родини.

Та й дійсно, як може бути по-іншому у сім’ї, в якій на радість бабусі підростає вісім онуків та одна правнучка? Окрім того, родина Даниленків ще й музично-освітянська. Так, бабуся – Лариса Миколаївна – працює у ДНЗ №12, сестри Віта та Світлана – у ДНЗ №28 та ДНЗ №24 відповідно, а Наталія Василівна – у ДНЗ №18. «Пам’ятаю колись мій дідусь сказав, що музика допоможе нам усім у житті. Так і сталося: свого часу моя мама, а потім і я закінчили музичну школу, наразі обоє обіймаємо посади музичних керівників у дитячих садочках. До речі, мій меншенький – Родіон – теж займається музикою, відвідує музичну школу», – зазначила Н.Даниленко.

Продовжуючи спілкування із Наталією Василівною, з’ясувалося, що наймолодшого синочка вона народила у 40 років. За її словами, треті пологи були найлегшими. Вона зізналася, що саме вік допоміг їй у повній мірі відчути щастя вагітності. «Переконана, що в сорок років життя тільки починається. Звертаюся до усіх жінок: незважаючи на свій вік – народжуйте, адже поява дитини у родині – це справжня радість. Бажаю усім сім’ям, щоб у їхніх домівках оселилося маленьке усміхнене диво, бо бути батьками – то найбільше щастя», – сказала Н.Даниленко.

Марина Котова.
Фото автора та із сімейного архіву Світлани та Сергія Даниленків.