22 січня у Палаці культури відбулись урочистості та XX, ювілейний, міський фестиваль хорових, фольклорних та вокальних колективів «Піснею повниться душа», присвячений Дню Соборності України.

На початку урочистої частини прозвучав гімн України у виконанні народного хору «Веселка». Із вітальним словом до присутніх у залі звернувся очільник громади Дмитро Ханіс.

Також із нагоди свята єдності він відзначив Подяками міського голови ветеранів ООС Євгена Бондаренка та Сергія Доценка, члена громадської організації «Родинне коло загиблих героїв Дніпропетровщини» Олександра Кириченка, керівниць гуртків Палацу культури Марію Токарчук та Антоніну Івінську-Вдовиченко, культорганізаторку Центру дитячо-юнацької творчості Лілію Чорнополську та вчительку образотворчого мистецтва КЗЗСО №12 Римму Омельчук.

Після – розпочався фестиваль, в якому взяли участь творчі колективи Палацу культури, БК «Родина», музичної школи, відділу освіти, церкви «Живі Води».

Загалом свою творчість продемонстрували 14 учасників. У виконанні хорових колективів, вокальних ансамблів, академічного камерного хору звучали українські пісні, котрі жодного в залі не залишили байдужим. Наприкінці фестивалю вони отримали Грамоти відділу культури виконкому Жовтоводської міськради та статуетки, які розробив та виготовив керівник гуртка робототехніки ЦДЮТ Олександр Синяков.

Довідково:

Фестиваль «Піснею повниться душа» традиційно проводиться у Жовтих Водах. Його метою є пошук і відкриття творчо обдарованих виконавців і авторів української пісні патріотичного спрямування, популяризація серед юнацтва та молоді кращих зразків української пісні патріотичної тематики.

Фото КЗК «Палац культури».