1 квітня ГО «Жовтоводське об’єднання рибалок» провело на водоймі балки «Водяна» одразу два заходи: прибирання території і зариблення водойми. Цього дня тут зібралося близько ста осіб, щоб навести порядок на своїх улюблених місцях відпочинку, а також стати свідками одного з найбільш цікавих і захоплюючих для кожного рибалки процесів – зариблення водойми.

Із часу заснування організації, це вже третє зариблення і четвертий суботник. Як завжди, заходи пройшли організовано і за планом. Спільними зусиллями учасники навели лад на прилеглій до водойми території, очистили її від сміття, листя і порослі.

Міський голова Володимир Абрамов розпорядився про виділення комунальним підприємством «Чисте місто» трактора для вивезення зібраного сміття. Та й сам очільник міста нарівні з іншими жовтоводцями активно брав участь у суботнику, демонструючи гідний для наслідування приклад іншим чиновникам.

У ході заходу на території водойми також були встановлені чотири інформаційні дошки з описом діючих правил рибного лову.

Головною подією дня став, звичайно ж, приїзд спецтранспорту з рибгоспу. Присутні з ентузіазмом зустріли його, всіляко прагнучи взяти участь у процесі зариблення.

Усього було привезено 439 кг риби на суму 42090 грн з урахуванням доставки. Із них – 273 кг судака, 84 кг сома і 82 кг щуки.

У планах на найближчий час – зариблення водойми іншими видами риб – лящем, коропом, амуром і товстолобиком.

5 квітня «ЖОР» провело другий етап зариблення у 2017 році. На сайті організації повідомляється про плани запустити у водойму балки «Водяна» близько 500 кг коропа.

За матеріалами http://zhor.at.ua/.