Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконавчого комітету Жовтоводської міської ради запрошує талановиту молодь віком від 6 до 21 року взяти участь у ІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» з 15 по 18 вересня 2016 року.

Фестиваль проводиться Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» та Словацькою громадською організацією «Амос» спільно з мерією м. Стара Любовня (Словацька Республіка) за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України.

Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.

Ознайомитися з програмою проведення, Положенням та завантажити заявку на участь у II Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру” можна за посиланнями:

Програма II Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

Положення проведення II Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

Заявка на участь у II Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”