Відповідно до вимог діючого законодавства України в частині термінів подання розрахунків тарифів на розгляд до НКРЕКП, КП «ЖВК» ДОР» виконало розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2017 рік, та надіслало до Національної комісії.

За період дії тарифів, встановлених Постановою НКРЕКП  від 30.05.2014 року №638 та відкоригованих за статтею «електроенергія» Постановою від 16.04.2015р. №1251, відбувся значний ріст цін та тарифів на використовувані у виробництві матеріали та енергоносії, зросла мінімальна заробітна плата, зазнали змін ставки податків та зборів, суттєво знизилися обсяги реалізації послуг. Все це у значній мірі вплинуло на ріст собівартості одиниці послуги, та призвело до збиткової діяльності.

Тарифи розраховано на рівні планової собівартості на 2017 рік без врахування прибутку.

– Розрахунковий тариф на послугу з централізованого водопостачання складає  14,21 грн. за 1м3 з ПДВ.

– Розрахунковий тариф на послугу з централізованого водовідведення  складає  14,10 грн. за 1м3 з ПДВ.

Тарифи для споживачів багатоквартирної забудови:

– Розрахунковий тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) складає 15,16 грн. за 1м3 з ПДВ.

– Розрахунковий тариф на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) складає 15,06 грн. за 1м3 з ПДВ.

Зауваження та пропозиції фізичних осіб – споживачів послуг, просимо надавати в друкованому вигляді до 5 вересня 2016 року на адресу підприємства: вул. 8-го Березня, 40 А, (приймальня).

Структура розрахункових тарифів

tab1

Структура розрахункових тарифів

tab2

Адміністрація КП «ЖВК» ДОР»