Інформація управління ЖКГ Жовтоводської міської ради про оголошення конкурсів із відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, а також виконавця послуг із виконання робіт із землеустрою.

Назва об’єкта: земельна ділянка по вул.О.Стовби, 7, площею 0,0650 га, кадастровий номер 1210700000:01:322:0060.

Власник: територіальна громада міста Жовті Води в особі Жовтоводської міської ради.

Мета оцінки: продаж земельної ділянки шляхом викупу.

Учасникам конкурсу потрібно подати до управління ЖКГ Жовтоводської міської ради конкурсну документацію у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, та з відміткою на конверті «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності встановленої форми; копія установчого документу претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана Держземагентством України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним). Конкурсна пропозиція має  містити строк виконання робіт.

Конкурсна документація подається до управління ЖКГ Жовтоводської міської ради за адресою: 52204, м.Жовті Води, бульвар Свободи, 56, кім. №5 і №2 до 26 травня 2017 року.

Конкурс відбудеться 2 червня 2017 року о 14.00 у малій залі виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за адресою: м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33. Телефон для довідок: (05652)6-03-45.

Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Дані про земельну ділянку: земельна ділянка для комерційного використання, орієнтовна площа 0,0035 га, місце розташування: Дніпропетровська область, м.Жовті Води, вул. М.Грушевського, район будинку №28.

Умови конкурсу: в заяві про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою необхідно надати свої пропозиції щодо вартості робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях) проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. М.Грушевського, район будинку 28. Прийом заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс по відбору виконавця послуг із виконання робіт із землеустрою:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою;
– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;
– копія ліцензії;
– копії сертифікатів інженерів-землевпорядників.

Строк подання конкурсної документації: до 19 травня 2017 року (включно).

Поштова адреса, за якою подаються документи: 52204, Дніпропетровська область, м.Жовті Води, бульвар Свободи, 56/128, кімнати №5 та №3 (управління ЖКГ Жовтоводської міської ради).

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 26 травня 2017 року о 14.00 у малій залі виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за адресою: м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33. Телефон для довідок: (05652) 6-03-45, 2-37-04.