Із 15 березня до 30 квітня жовтоводці можуть подати свій проект на конкурс у рамках Громадського бюджету – 2019.

Громадський проект або Бюджет участі – це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Жовті Води – одне з небагатьох міст України, де запроваджено та успішно працює даний конкурс.

«Бюджет участі» проводитиметься у нашому місті втретє. Минулого року жовтоводці подали на розгляд 31 проект, із яких 5 було визнано переможцями. Вони будуть реалізовані упродовж 2018-го.

Подача проектів у конкурсі «Громадський бюджет–2019» розпочинається з 15 березня та триватиме до 30 квітня поточного року. Громадську ініціативу (проект) можуть подати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Жовтих Вод, що підтверджується офіційними документами: довідкою про місце роботи, навчання, службу тощо.

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Жовтоводської міської ради (www.zhv.gov.ua) в розділі «Інформація громаді» підрозділ «Громадська участь» або звернутися по допомогу до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 2-42-52 та 6-34-48, ел.адреса vesr_zhv@i.ua).

Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до участі в конкурсі проектів «Громадський бюджет – 2019» та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів. Адже у цьому випадку рішення приймають мешканці, а не депутати міської ради, виконком чи керівники підприємств. Кожен може запропонувати власний проект, реалізація якого, на думку автора, покращить життя у місті. Головне, щоб вашу ідею під час голосування підтримала громада.