Із 15 березня до 30 квітня жовтоводці можуть подати свій проект на конкурс у рамках Громадського бюджету – 2020.

Громадський проект або Бюджет участі – це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Даний конкурс проектів проводитиметься у нашому місті вчетверте. Минулого року жовтоводці подали на розгляд 25 ініціатив (проектів), із яких 5 було визнано переможцями. Вони будуть реалізовані упродовж 2019-го коштом бюджету розвитку міста.

Подача проектів у конкурсі «Громадський бюджет – 2020» розпочинається з 15 березня та триватиме до 30 квітня поточного року. Громадську ініціативу можуть подати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Жовтих Вод, що підтверджується офіційними документами: довідкою про місце роботи, навчання, проходження служби тощо.

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Жовтоводської міської ради (www.zhv.gov.ua) в розділі «Інформація громаді» підрозділ «Громадська участь» (http://zhv.gov.ua/informaciya-gromadi/gromadska-uchast/byudzhet-uchasti/) або звернутися по допомогу до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 6-34-48, ел.адреса vesr_zhv@i.ua).

Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до участі в конкурсі проектів «Громадський бюджет – 2020» та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів. Запропонуйте власну ініціативу, реалізація якої, на вашу думку, покращить життя у місті.