Громадський проект, або проект участі – це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Місто Жовті Води – одне з небагатьох міст України, де запроваджено конкурс проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет».

Конкурс проводитиметься вдруге, адже у 2016 році вже 6 громадських проектів стали переможцями, їх реалізація відбудеться у 2017 році.

Подача проектів у конкурсі «Громадський бюджет–2018» розпочинається з 15 березня та триватиме до 30 квітня поточного року.

Цього року конкурс проводитиметься за допомогою електронної системи «Громадський проект», яку реалізує Всеукраїнська громадська організація «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті «Громадський проект Жовті Води» за посиланням https://pb.zhv.gov.ua в розділах «Про проект» та «Допомога», або звернутися за допомогою до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 2-42-52 та 2-94-73).

Усіх, хто не байдужий до проблем міста та має свої бачення щодо їх вирішення, запрошуємо взяти участь у конкурсі «Громадський бюджет–2018» та долучитися до розподілу частини коштів міського бюджету.