В Україні Святого Миколая завжди вважали заступником дітей, а особливо тих, хто залишився без батьківської любові. Аби кожен малюк напередодні новорічно-різдвяних свят відчув турботу дорослих, Дніпропетровська облдержадміністрація організувала для них незабутні веселощі. До розваг долучилась і жовтоводська малеча. Захід відбувся 19 грудня в обласному театрі опери та балету.

Як розповіла начальник служби у справах дітей виконкому міської ради Ірина Сергєєва, проведення обласного свята до Дня Святого Миколая вже стало традиційним. Цього року до розваг долучилися більше тисячі хлопчиків і дівчат зі всієї Дніпропетровщини. Це: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малеча з інвалідністю, діти загиблих військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, дітлахи з багатодітних родин.

І.Сергєєва повідомила, що для юних учасників свята були підготовлені тематичні фотозони та розваги біля ялинки, казкова вистава «Снігова королева». Кожен міг написати листа Святому Миколаю та поспілкуватися з добрим чарівником. Окрім того, всі діти отримали солодкі подарунки. Загалом із Жовтих Вод у заході взяли участь близько 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей виконкому міськради висловлює вдячність Білецькому В.Ю. за допомогу у перевезенні малечі до м.Дніпро, а також працівникам відділу освіти – за супроводження дітлахів під час поїздки.

Марина Котова.