БФ «Карітас Донецьк» у м. Дніпро розпочав відбір бенефіціарів для отримання допомоги на лікування. В межах проекту «Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні. 2018-2019рр.» важкохворі особи можуть отримати до 4000 грн. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Жовтоводської міської ради.

Географія реалізації проекту: Дніпропетровська область (селища та невеличкі міста).

Хто може отримати допомогу: внутрішньо переміщені особи, місцеві мешканці (не більше 20% від загальної кількості допомоги).

На що можна витратити гроші: придбання ліків, діагностика (обов’язковою умовою є звітування фіскальними чеками, квитанціями).

Критерії відбору: відбір відбуватиметься на основі стану здоров’я (важкість захворювання) та за принципом найбільшої соціальної вразливості особи або родини. Особи, які отримували в Карітасі допомогу на придбання ліків протягом останніх шести місяців, не можуть брати участь у програмі.

Представники БФ «Карітас Донецьк» самостійно приїдуть у найвіддаленіші від м. Дніпро райони при наявності запитів на виїзд до хворих людей.

Як зареєструватися на допомогу:

– за адресою фонду у м. Дніпро: вул. Кабардинська, 5 (понеділок-четвер, 10.00-16.00).

Які документи потрібні для отримання допомоги: при собі необхідно мати оригінали та якісні копії паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про переселення, медичної довідки/виписки, довідки з банку про реквізити картки та інші документи, що підтверджують соціальну вразливість.

Детальна інформація за телефонами: 095-453-46-96; ‎068-352-07-83.