Згідно з розпорядженням міського голови Володимира Абрамова, опалювальний сезон у Жовтих Водах мав розпочатися 17 жовтня. Втім, батареї жовтоводців і досі холодні. Чому так, чи готова Тепломережа до початку опалювального сезону та коли у домівках з’явиться тепло – розповів міський голова Володимир АБРАМОВ.

«Учора, 19 жовтня, разом із заступником Єгором Харитоновим ми особисто перевірили готовність Тепломережі до початку опалювального сезону. Обладнання з виробництва теплової енергії до запуску готове, – пояснив В.Абрамов. – А батареї холодні, бо ще не відкрито основну магістральну газову засувку. Це роблять лише фахівці ПАТ «Дніпропетровськгаз». Після того як її відкриють, розпочнеться продувка магістралей газом, нагрів котла. Упродовж 2-3 діб у домівках з’явиться тепло».

За словами очільника міста, приїзд фахівця ПАТ «Дніпропетровськгаз» заплановано на 20 жовтня. В.Абрамов зазначив, що нарахування оплати за тепло розпочнеться після того, як у будинку з’явиться опалення, а не з дати початку опалювального сезону.

За інформацією директора КП «Жовтоводськтепломережа» Сергія Донченка, у разі наявності поривів на тепломагістралях, спеціалісти підприємства намагатимуться їх ліквідувати у найкоротші терміни. Також він нагадав, що температура теплоносія залежить від температурного режиму зовнішнього середовища: чим вищий плюс на термометрі, тим нижче його значення.

Тож залишилося почекати ще декілька днів аби у всіх житлових будинках з’явилося опалення. А жовтоводцям, котрі планують отримувати субсидію, але мають борги, міський голова нагадав, що потрібно звернутися до комунальних підприємств із метою укладання договору розстрочки або сплатити заборгованість. Інакше субсидія призначена не буде.