Як раніше повідомлялося, з 15 вересня 2016 року було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «ВЖРЕО». Здавалося б, у жовтоводців з’явилася чудова нагода реалізувати на практиці власні знання, змінити підхід до керування підприємством, покращити якість наданих послуг, ставлення громади до КП «ВЖРЕО». Та претендентів на посаду директора виявилося небагато: упродовж 30 календарних днів до головного спеціаліста по роботі з кадрами виконавчого комітету Жовтоводської міської ради надійшла лише одна заява від Полякова Андрія Петровича. Чи то відповідальність занадто велика, чи масштаби підприємства вплинули на непопулярність даного конкурсу.

Та все ж, 22 листопада 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КП «ВЖРЕО», яка розглянула конкурсну пропозицію кандидата. Андрій Поляков надав членам комісії стратегічний план розвитку підприємства, в якому були зазначені базові принципи, стратегічні напрями та подальші завдання з розвитку КП «ВЖРЕО», виконання яких забезпечить реалізацію державної політики у сфері житлово-комунального господарства з урахуванням сучасних тенденцій. Окрім того, з кандидатом на заміщення вакантної посади проведено співбесіду.

Враховуючи результати голосування членів конкурсної комісії, конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «ВЖРЕО» вважається таким, що не відбувся. Відповідно до п.4.3 Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директорів комунальних підприємств, рішення вважається прийнятим, якщо за нього на засіданні конкурсної комісії проголосувало не менше п’яти членів конкурсної комісії.

Відповідно до прийнятого рішення конкурсної комісії буде повторно оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «ВЖРЕО».