Станом на 9 жовтня поточного року у Жовтих Водах лабораторно підтверджено 35 випадків коронавірусної хвороби. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока повідомила, що нині у місті – 35 підтверджених випадків коронавірусної хвороби, з них 21 особа одужала, 14 – продовжують лікуватися від недуги. На сьогодні стан хворих – задовільний, ступені тяжкості захворювання – легкий та середній. У інфекційних лікарнях Кривого Рогу та Дніпра перебувають шість жовтоводців, ще троє – із підозрою на COVID-19.

Начальник відділу охорони здоров’я розповіла, що останні шість випадків коронавірусної недуги були діагностовані у жовтоводців, які звернулися по медичну допомогу із симптомами ГРВІ та пневмонії, а також тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону. Із початку пандемії медиками Жовтих Вод проведено 498 експрес-тестів, 359 ПЛР-досліджень та 460 тестувань методом ІФА.

Наостанок В.Бока закликала містян стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Адже станом на 9 жовтня в Україні зафіксовано 250538 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4779 летальних, 110650 пацієнтів одужали. За минулу добу на коронавірус захворіли 5804 українці.

Марина Котова.