Відтепер виявляти запальні процеси, різного роду патології та навіть злоякісні новоутворення у пацієнтів сімейні лікарі та терапевти Жовтих Вод будуть швидше та якісніше. Завдяки перемозі Центру первинної медико-санітарної допомоги у конкурсі проєктів «Громадський бюджет-2020», у амбулаторії №1 з’явився новенький сучасний аналізатор швидкості осідання еритроцитів. Про це розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока зазначила, що у минулорічному Бюджеті участі перемогу здобули три громадські ініціативи. Одну із них, а саме «Аналізатор ШОЕ: точна діагностика – запорука успішного лікування» вже успішно реалізовано.

Після проведення всіх необхідних тендерних процедур КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за кошти міського бюджету придбало сучасний аналізатор швидкості осідання еритроцитів. Вартість апарату – 190 тисяч гривень.

За словами Валентини Миколаївни, завдяки аналізатору сімейні лікарі та терапевти зможуть оперативно та якісно виявляти у пацієнтів різні захворювання. Дослідження крові на новому обладнанні проводиться за направленням лікаря та є безкоштовним.