28 вересня з нагоди відзначення Дня усиновлення міський голова Володимир Абрамов разом із начальником служби у справах дітей виконкому міської ради Іриною Сергєєвою з подарунками завітав до нещодавно створеного дитячого будинку сімейного типу Тетяни та Миколи Гоголів.

«Першочерговим завданням кожної владної структури є питання захисту прав дітей. Сюди відноситься і право кожної дитини мати родину, – розповіла І.Сергєєва. – Наразі держава забезпечує пріоритет сімейного виховання, надаючи сім’ям, які приймають у свою родину дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку. Хочу зазначити, що на виконання Указу Президента України жодна дитина, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей виконкому міської ради, не знаходиться в інтернатних закладах».

За словами Ірини Сергєєвої, ще наприкінці 2017 року три міста Дніпропетровської області отримали субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа. Для Жовтих Вод було виділено 3,125 млн грн. За ці кошти придбано один будинок, у якому і розташувався ДБСТ Гоголів, а також дев’ять квартир.

«Рішення про створення нового ДБСТ та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання, прийняли на засіданні виконавчого комітету Жовтоводської міської ради у березні поточного року. Це уже третій дитячий будинок сімейного типу у Жовтих Водах. На сьогодні у ДБСТ Тетяни та Миколи Гоголів проживає шестеро дітей-сиріт», – зазначила І.Сергєєва.

Вітаючи родину зі святом, міський голова Володимир Абрамов подякував батькам-вихователям за те, що вони наважилися на такий непростий крок – взяли під опіку чужих дітей. Незважаючи на всі труднощі, вони зробили добру справу: дали кожній дитині, яка зростає у їхній сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, маму і тата.

Окрім того, Володимир Абрамов наголосив, що міська влада й надалі всіляко підтримуватиме та допомагатиме сім’ї Тетяни і Миколи Гоголів, а також усім, хто виявить бажання взяти під опіку дитину.

Фото Віталія Жушмана.