Відійшов в історію 2017 рік, який був успішним для багатьох спортсменів Жовтих Вод. 23 грудня в спортивній залі «Будівельник» міський голова Володимир Абрамов урочисто нагородив кращих спортсменів і тренерів міста та ДЮСШ за підсумками 2017 року.

За підсумками конкурсу-огляду серед тренерів та спортсменів Жовтих Вод за 2017 рік кращим спортсменом міста став майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, призер чемпіонатів Європи з легкої атлетики Роман Романенко. Друге місце посів ініціатор та організатор відкритого кубку міста, чемпіон України, призер чемпіонату Європи з боча Колінько Артем. Третє місце виборов неодноразовий чемпіон України з легкої атлетики серед молоді, кандидат у майстри спорту Анатолій Бондаренко.

Кращим спортсменом 2017 року у категорії до 18 років визнана Бордінських Софія – кандидат у майстри спорту з боротьби самбо, дзюдо, сумо, срібна призерка чемпіонату Європи з самбо серед кадетів, чемпіонка України з самбо серед кадетів, чемпіонка України з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., чемпіонка України з сумо серед юнаків та дівчат до 16 років.

Переможець конкурсу-огляду «Кращий тренер міста 2017 року»Шутенко Євген Анатолійович, старший тренер Дніпропетровської області з боротьби самбо і сумо, заслужений тренер України (вихованці – кандидати в майстри спорту України, призери чемпіонатів Європи, чемпіони та призери чемпіонатів України – Бордінських Софія, Бєлкова Маргарита, Кудіна Анастасія, Манько Кирило, Іщенко Микита); на II місці – Дерев’янчук Микола Петрович, тренер вищої категорії, майстер спорту (він є тренером Романенка Романа, Бондаренка Анатолія, чемпіонів України, учасників чемпіонату Європи з легкої атлетики); на III місці – Дурнєв Микола Вікторович, тренер відділення боротьби ДЮСШ (вихованці – кандидати в майстри спорту, чемпіони та призери чемпіонатів України  – Риньдя Марія, Шевченко Богдан, Грабовенко Владислав, Недєльський Кирило).

Кращою спортсменкою ДЮСШ у 2017 році стала Бордінських Софія. Друге місце посіла бронзова призерка чемпіонату України з дзюдо, бронзова призерка чемпіонату України з сумо серед юніорів, чемпіонка та призерка чемпіонату Європи та України з сумо, призерка чемпіонату України з боротьби самбо – Гарькава Катерина. На третьому місці – чемпіонка кубку України з сумо, чемпіонка України з сумо серед молоді, срібна призерка чемпіонату України з сумо серед юніорів – Риньдя Марія. У 2017 році вона виконала норматив майстра спорту України з боротьби сумо.

За досягненнями вихованців стоїть кропітка праця їх наставників – тренерів. Тож кращим тренером ДЮСШ у 2017 році визнано старшого тренера відділення дзюдо, заслуженого тренера України Шутенка Євгена Анатолійовича. Другим був тренер-викладач із дзюдо, майстер спорту Дурнєв Микола Вікторович. Третім – тренер-викладач відділення дзюдо Сігарьов Олександр Олександрович.

Також Грамота та подарунками були відзначені кращі спортсмени-вихованці ДЮСШ, це: Іщенко Микита, Манько Кирило, Кудієнко Юлія, Кудіна Анастасія, Бєлкова Маргарита, Шевченко Богдан, який теж цього року виконав норматив майстра спорту України, Нєдєльські Кирило та Данило, Грабовенко Владислав, Філіп’єви Анастасія та Максим, Поляков Ігор, Дейнега Анатолій, Білий Тимур, Белєцький Данило, Пільчик Євген, Пікульський Богдан, Мінасян Володимир (відділення боротьби дзюдо, боротьби самбо, сумо); Голод Максим, Тараненко Ілля, Коваленко Володимир, Волошина Марина, Трофімова Ольга (відділення легкої атлетики); Полігов Дмитро, Кузьмінський Ігор, Бєдаш Максим, Захарченко Антон, Семенченко Данило, Кушнір Костянтин, Стрюков Микита, Климович Марк, Крилов Михайло, Срібний Олександр, Христич Ярослав, Заїка Владислав, Похила Герман, Павлюкович Артур, Герасименко Артем, Віданов Іван, Чорнопольський Кирило, Кобець Денис, Матяш Святослав (відділення футболу); Єрьоменко Давид, Черномор Павло (відділення волейболу).

Неможливо уявити проведення будь-яких спортивних заходів без допомоги людей, які завжди підтримують розвиток спорту в Жовтих Водах. За активну участь і підтримку в організації спортивних змагань у місті, благодійну діяльність, спрямовану на якісне проведення спортивно-масових заходів, популяризацію здорового способу життя та вагомий особистий вклад у розвиток жовтоводського спорту В.Абрамов вручив Подяки міського голови ТОВ «ЗОВ» – керівники Ганжа Олексій та Перков Валерій; спортивному клубу «ФАЙТЕР» – керівник Устименко Віталій; приватним підприємцям Кетову Віктору та Бойченку Ігорю.

Також Подяки міського голови за відповідальне ставлення до організації та проведення змагань із мотоциклетного спорту, постійну благодійну допомогу в розвитку мотокросу в Жовтих Водах, популяризацію мотоспорту та здорового способу життя отримали ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» – керівник Ковтонюк Олег; Буренко Володимир – приватний підприємець; Ведута Ігор – керівник підприємства «Еко-плюс».

Партнери та засновники Чемпіонату України з мотоспорту передали пам’ятні нагороди людям, які вносять істотний вклад у розвиток мотоспорту в місті. За вагому підтримку в проведенні етапу Чемпіонату України в місті Жовті Води Українська мотоциклетна Асоціація нагородила пам’ятним знаком приватного підприємця, постійного спонсора спортивних заходів у місті, секретаря міської федерації мотоспорту Вієнка Олександра; голову СООП Філіппова Бориса; міського голову міста Жовті Води Абрамова Володимира.

Допомогу в нагородженні кращих спортсменів та тренерів міста надали Вієнко Олександр, Томільченко Володимир, Стадніченко Ігор, Шевченко Юрій, Галяс Віталій, Циганок Андрій, Мавроді Олександр, Величко Дмитро, Бойченко Ігор, Рябенко Олег, Кетов Віктор.

Фото Віталія Жушмана.