17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це – Міжнародний день студента. Тож міська оперативна нарада, яка відбулася 18 листопада у виконкомі міськради, розпочалась із приємних урочистостей: кращим представникам трьох жовтоводських вишів були вручені Подяки міського голови. Нагородження провів очільник Жовтих Вод Володимир АБРАМОВ.

У своєму вітальному слові міський голова зазначив, що у нашому місті функціонують три виші, які здійснюють підготовку кваліфікованих фахівців як промислової, так і освітянської галузей. Кожен із цих закладів має достойних випускників, котрі прославляють рідні Жовті Води в різних куточках нашої держави. Говорячи про студентські роки, В.Абрамов зауважив, що дуже часто молоді люди поспішають стати дорослими й не усвідомлюють того, що навчання у виші – це найпрекрасніший та найприємніший час, який вони пам’ятатимуть протягом усього життя. Наостанок очільник міста побажав присутнім у залі виконкому студентам усього найкращого, подальших успіхів у навчанні, здобувати якомога більше нових знань, а також дбати про власне здоров’я та не забувати про дозвілля.

За активну участь у громадському житті навчального закладу, роботі студентського самоврядування, сумлінне ставлення до навчання, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня студента Подякою міського голови були нагороджені:

– Закабула Владислав, студент II курсу КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР»;

– Пилипенко Юлія, студентка IV курсу КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР»;

– Москальова Вікторія, студентка ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», лауреатка обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти» в номінації «Вокальне мистецтво»;

– Лисий Олександр, студент ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», постійний учасник обласного конкурсу-гри «Сокіл» («Джура»);

– Ткаченко Вероніка, студентка III курсу Жовтоводського промислового коледжу ДНУ ім.О.Гончара, відмінниця, бере активну участь у предметних олімпіадах і обласних конкурсах: посіла III місце в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика серед студентів ВНЗ I-II рівня акредитації Криворізького району; призерка обласного конкурсу «Культура мови»; посіла I місце у міському поетичному конкурсі.

– Гоувар Юрій, студент III курсу Жовтоводського промислового коледжу ДНУ ім.О.Гончара, здобув II місце у регіональному етапі олімпіади з дисципліни «Економічна теорія, політична економія», I місце – в обласному етапі олімпіади з вищезазначеного предмета, III місце – у регіональній олімпіаді з інформатики.

Вітаємо із нагородами!

М.Котова.
Фото автора.