Незважаючи на карантин, боротьба з виплатою заробітної плати «у конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів із недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати є наразі дуже актуальною темою. Що ж таке прихована зайнятість, яких соціальних гарантій позбавляє працівника виплата зарплати у «конвертах» – розповіли в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Юрій Козак, начальник ГУ ПФУ у Дніпропетровській області, пояснив, що прихована зайнятість – це коли роботодавець оформлює працівника на неповний робочий день, хоча наймана особа відпрацьовує повноцінні вісім годин. Тобто керівник підприємства/установи звітує перед податковими органами про виплату неповної заробітної плати. При цьому працівнику пояснюють, що це задля уникнення зайвих витрат, які, начебто, він понесе, отримуючи «білу» зарплату. На перший погляд наче все добре: заробітну плату наймана особа отримує, страховий стаж нараховується.

Ю.Козак нагадав, що для набуття права на пенсію, дійсно, важливі такі складові як страховий стаж та розмір нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески.

Так, із метою захисту прав застрахованих осіб Прем’єр-міністром України 17 лютого поточного року видано доручення, згідно з яким представники Головних управлінь Пенсійного фонду області, Державної служби України з питань праці, Інспекції з питань праці та зайнятості населення при місцевих органах самоврядування повинні проводити інформаційну кампанію серед роботодавців, зайнятих у сферах торгівлі, будівництва, сільського господарства, транспорту, кур’єрської діяльності.

Юрій Козак зазначив, що протягом червня-серпня 2020 року проводитиметься третій етап роз’яснювальної роботи: серед роботодавців та найманих працівників, які трудяться у галузі сільського господарства. На сьогодні в області, за даними ПФУ, середня заробітна плата осіб, зайнятих у цій сфері становить 9931 грн, загальна кількість таких працівників найманих – майже 15 тис.осіб. Проте, є робітники із зарплатою, меншою за мінімальну (4723 грн). У квітні поточного року їх обліковувалося 1253 особи, що на 305 працівників більше, ніж на початок 2020-го.

Чому керівництво Пенсійного фонду України постійно звертає увагу на проблему легалізації заробітної плати? Ю.Козак пояснив, що єдиний соціальний внесок, який сплачується із нарахованої зарплати, – це консолідований внесок, що потім розподіляється між соціальними фондами. Тобто виплата заробітної плати у «конверті» позбавляє працюючих таких соціальних гарантій як:

– оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності й пологах;

– виплата коштів через втрату працездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання;

– виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи.

Також через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії за віком, по інвалідності та у зв’язку із втратою годувальника. Окрім того, повною мірою не наповнюється місцевий бюджет, скорочується фінансування соціальних статей із держбюджету.

Наостанок Юрій Козак зазначив наступне. Незважаючи те, що дане питання знаходиться на контролі Уряду, самі працівники мають усвідомлювати вимоги чинного законодавства та дбати про своє майбутнє. Необхідно вже зараз відстоювати свої конституційні права – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати єдиного внеску з усієї суми отриманого заробітку.

Марина Котова, за інформацією ГУ ПФУ у Дніпропетровській області.