Минулого тижня наші земляки вкотре відзначилися на міжнародних змаганнях. Цього разу своїми спортивними досягненнями порадували марафонці Олександр Сітковський та Анатолій Бондаренко. Подробиці розповіли у відділі у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту виконкому міської ради.

Олександр Сітковський

18 березня відбувся 73-й за ліком Сеульський Міжнародний Марафон, де не обійшлось без українців!

39-ти річний жовтоводський легкоатлет Олександр Сітковський показав надзвичайний час – дві години десять хвилин та десять секунд знадобилось йому, щоб пробігти 42195 метрів, у фінішному протоколі цього часу вистачило на 9 підсумкове місце.

Варто відзначити, що показаний Олександром час є другим результатом в європейському топ-листі. Також 2:10:10 є найшвидшим часом серед українців за останні 3 роки: 25 січня 2015 року в Маракеші Олександр показав 2:09:11, що і є його особистим рекордом.

Анатолій Бондаренко

Уперше в історії збірна України взяла участь у змаганнях під егідою Асоціації балканських федерацій легкої атлетики (ABAF). Дебютним для наших атлетів став чемпіонат ABAF з марафонського бігу, який проводився у рамках міжнародного марафону у Лімассолі (Кіпр) 18 березня.

Україну на чемпіонаті представляли два атлети – Анатолій Бондаренко (з Жовтих Вод) і Катерина Карманенко.

Анатолій Бондаренко фінішував третім у загальному заліку марафону у Лімасолі (2:38.59 год). У рамках же чемпіонату ABAF з марафону Анатолій виборов «золото».