6 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон «Про адміністративні послуги», який і дав старт створенню в нашій країні Центрів надання адміністративних послуг.

На сьогодні мережа ЦНАП в Україні – це понад 900 дієвих Центрів надання адміністративних послуг, 105 територіальних підрозділів, 1224 віддалені робочі місця, 24 мобільні ЦНАПи, 3 «Дія Центри», 15 тисяч працівників та надання послуг із 13 сфер життя.

На Дніпропетровщині мережа Центрів надання адміністративних послуг представлена 81 ЦНАПом, 14 територіальними підрозділами, 63 віддаленими робочими місцями, 3 мобільними ЦНАПами. Загалом – 139 точок доступу.

У Жовтих Водах Центр надання адміністративних послуг було створено у вересні 2013 року за принципом «єдиного вікна». Сьогодні ЦНАП – це сучасно, зручно та просто. А ще – це більше 100 відвідувачів за день, 180 видів адміністративних послуг, у тому числі соціального характеру, послуга «Мобільний адміністратор» та колектив професіоналів.

Вітаємо працівників сфери адмінпослуг із 9-ю річницею створення мережі ЦНАП! Бажаємо, щоб кожному з вас вистачило енергії та драйву. Щоб і далі щоденна допомога суспільству надихала на впровадження змін та створення сервісу найвищої якості!