У переддень Нового року, відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 року №416/2018, міський голова Володимир Абрамов вручив посвідчення та нагрудний знак до найвищої державної нагороди для багатодітних матерів «Мати – героїня» Гинці Ользі Миколаївні.

Це почесне звання України присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей; жінкам, які відмінно виконали свій материнський (батьківський) обов’язок щодо виховання дитини, піклування про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, поважали гідність дитини, готували її до самостійного життя та праці.

Ольга Миколаївна відмінно виховала двох синів і трьох доньок. Найстаршому, Сергію, двадцять один рік. Хлопець навчається на транспортному факультеті Криворізького національного університету за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні меліоративні машини й обладнання». Двадцятирічний Денис уже здобув професію, він – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів.

Донька Марина, якій цього року виповниться вісімнадцять, навчається у Жовтоводському педколеджі за спеціальністю «Вчитель з дошкільної освіти». А найменшенькі, Єлизавета та Анастасія, відвідують, відповідно, восьмий та четвертий класи КЗ ЗСО «Дивосвіт».

Довідка

Загалом у Жовтих Вод почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 19-ом багатодітним жінкам.