У Жовтих Водах одужав чоловік, у якого на початку травня поточного року було виявлено коронавірус. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоровя виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока повідомила, що 18 травня отримано другий негативний результат повторного ПЛР-дослідження на COVID-19 жовтоводця, який захворів на коронавірус. Окрім того, захворювання не підтвердилось і в членів його сім’ї та осіб, які з ним близько контактували. Наразі всі почуваються добре.

За словами начальника відділу охорони здоров’я виконкому міськради, на сьогодні у Жовтих Водах відповідно до обласних статистичних даних зафіксовано лише один лабораторно підтверджений випадок коронавірусної хвороби. Нових фактів та підозр на COVID-19 у місті не виявлено. Загалом із початку квітня лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги проведено 117 експрес-тестів та 55 ПЛР-досліджень.

Наостанок В.Бока закликала усіх жовтоводців дотримуватися правил особистої гігієни та соціальної дистанції, дбати про своє здоров’я та вчасно звертатися по допомогу до сімейних лікарів. Адже це допоможе не підвищувати рівень захворюваності та прискорить повернення до звичного життя.

Марина Котова.