21 вересня заступник міського голови Єгор Харитонов і начальник УПСЗН Сергій Ядикін із подарунками та привітаннями завітали до родини Крамарової Віри Яківни, якій напередодні виповнилося 100 років.

Коли позаду сто років життя, важко описати його одним словом. І хоча Віра Яківна добре знає ціну прожитому – з оптимізмом дивиться на життя та з гумором розповідає про своє минуле.

Народилася жінка 20 вересня 1918 року в с.Ільок-Кашари (Кранояружський район, Курська область) у багатодітній сім’ї. Віра Яківна пережила Другу світову війну, брала активну участь в обороні рідного села. До Жовтих Вод переїхала в 1946 році слідом за своїм чоловіком, який працював на шахті «Вільхівська».

Головне для Віри Яківни – її велика родина. Жінка виростила чотирьох дітей, а потім ще й допомагала у вихованні семи онуків і п’яти правнуків.

Тож ще раз вітаємо Віру Яківну з ювілеєм. Бажаємо їй та її родині міцного здоров’я, достатку, благополуччя та довгих років життя! Ми пишаємося Вами та тим, що Жовті Води славляться такими довгожителями!

Довідково

На Дніпропетровщині мешкають 65 довгожителів. Найстарша довгожителька області проживає у Кам’янському. У липні їй виповнилося 108 років.