13 червня 100-річний ювілей відзначила мешканка Жовтих Вод Ганна Лук’янівна Ступак. Із нагоди такої визначної події до ювілярки із подарунками та привітаннями завітали представники міської влади, а також чимало поважних гостей.

Того дня на подвір’ї біля будинку Ганни Лук’янівни було людно та гамірно. Привітати ювілярку зі святом прийшли міський голова Володимир Абрамов, народний депутат України Олег Кришин, представники УПСЗН Жовтоводської міської ради, Територіального центру соціального обслуговування, ДП «СхідГЗК», міської організації ветеранів України. Вручили іменинниці квіти, подарунки та солодощі.

Ганна Лук’янівна родом із міста Кам’янське, де й жила до 34 років. Працювала на цукровому заводі, згодом, після закінчення курсів, – вихователем у дитячому садочку. У 18 років вийшла заміж та народила доньку. До Жовтих Вод разом із родиною переїхала у 1953-му. Із 1960 року і до виходу на заслужений відпочинок працювала у колишньому УРСі.

Г.Л.Ступак довелося пройти складний життєвий шлях. У 1994-му помер її чоловік – Микола Олександрович, а два роки тому – єдина донька. Наразі про жінку піклуються зять Сергій Олександрович та працівники Територіального центру соціального обслуговування. Не забувають про Ганну Лук’янівну і двоє її онуків та двоє правнуків.

Звичайно, маючи такий поважний вік, уже й очі не так бачать, та й не дочувається вже трохи. Але ювілярка під час привітання трималася дуже добре. Подякувала міському голові та усім присутнім за те, що прийшли її привітати, побажала здоров’я та усілякого добра.

Многії літа Вам, Ганно Лук’янівно, здоров’я, достатку, благополуччя всій вашій родині! Ми пишаємося Вами та тим, що Жовті Води славляться такими довгожителями!

Фото Т.Корсуновської.