Сприяти позитивним змінам у житті громади, налагодити взаємодію жовтоводських громадських організацій з відомими міжнародними, всеукраїнськими та регіональними інститутами третього сектору, показати перспективи та можливий напрям роботи – всі ці завдання ставить перед собою міська влада у питаннях співпраці з неприбутковими організаціями міста.

Вперше, на запрошення Жовтоводської міської ради у рамках проведення міського форуму «Стратегія розвитку третього сектору» 04 листопада 2016 року до нашого міста завітали представники громадської організації «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Центру безоплатної правової допомоги, БФ «Допомога Дніпра», Всеукраїнського БФ «Горєніє», БФ «Право на захист» та Данської Ради у справах біженців.

У вітальному слові міський голова Володимир Абрамов наголосив на важливості співпраці як влади, так і місцевих громадських організацій з досвідченими інститутами третього сектору.

2016-11-12-16-18-59

Про діяльність та успішний досвід роботи громадської організації «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» розповіла її директор Тетяна Карельська.

2016-11-12-16-19-01

Голова Громадської ради при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради Віктор Ізергін поділився з присутніми досягненнями активістів міста та розповів про перші результати співпраці з міською владою.

2016-11-12-16-19-16

Порядок реєстрації громадських об’єднань, питання правової спроможності громад, аспекти взаємодії з органами влади, реалізацію грантових проектів та особливості бухгалтерської звітності обговорили з учасниками форуму представники Центру безоплатної правової допомоги, БФ «Право на захист» та Данської Ради у справах біженців.

2016-11-12-16-19-22

Як бачимо, питань багато, активістам є над чим працювати та головне – учасники форуму побачили приклади та успішний досвід роботи багатьох громадських організацій, які створюють можливості для розвитку громад і дієво співпрацюють з владою.

Марина Котова, спеціаліст виконкому із забезпечення зв’язків із ЗМІ.

Фото: Віталій Жушман

Відео: ТРК «Жовта Річка»