У Жовтих Водах у перший день літа в пологовому відділенні Жовтоводської міської лікарні народилася дівчинка. Традиційно у рамках соціальної акції до Дня захисту дітей «Привіт, малюк!», яка відбулася третього червня, щасливу родину привітала міська влада.

Немовля з’явилося на світ 1 червня о 07.45 ранку у родині Тетяни та Дмитра Бекаревичів. Новонароджену донечку назвали Софією. Це друга дитина у цій родині, і теж дівчинка. За словами працівників пологового відділення, немовля народилося здоровим: вагою 3,600 кг та завдовжки 52 см. Пологи пройшли без ускладнень. Матуся та її донечка почуваються добре, до виписки готові.

Привітати щасливу родину із поповненням прийшли заступник мыського голови Єгор Харитонов і начальник служби у справах дітей виконкому міськради Ірина Сергєєва. До новонародженої Софійки та її матусі представники міської влади завітали не з порожніми руками: подарували памперси, дитячий інтерактивний розвиваючий килимок та квіти. Також вони побажали Тетяні та її донечці міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та злагоди.

Вітаємо сім’ю Бекаревичів із народженням дівчинку, а жовтоводську громаду – з появою нового громадянина Жовтих Вод!

Фото М.Котової.