У Жовтих Водах уже стало доброю традицією вітати родину, в якої народжується перший малюк року. 4 січня представники міської влади завітали до пологового відділення СМСЧ-9 та привітали щасливих батьків із поповненням.

У перший день нового року у місті народився один малюк – хлопчик вагою 3,500 кг та зростом 52 см. Це сталося о 10.23 в родині Юлії Миколаївни та Євгена Володимировича Харламових. Новонародженого синочка назвали Дмитром. Це друга дитина в родині, старшому сину Андрійку 5 років.

Привітати щасливих батьків із поповненням прийшли перший заступник міського голови Ірина Олініченко та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради Євгенія Гаврилова. Подарували мамі квіти, вітальну листівку та набір для догляду за дитиною.

«Від імені міського голови, усієї жовтоводської громади вітаю вас із такою важливою подією у вашій родині. Перш за все, хочу подякувати вам за те, що у такий непростий для країни час, ви наважилися стати батьками вдруге», – сказала Ірина Олініченко. – Бажаємо вашій родині міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру, злагоди. Нехай ваш малюк росте щасливим та життєрадісним, стане гордістю для своїх батьків та гідним продовженням роду, а Всевишній подарує йому світлу долю. Бажаємо вам здійснення всіх ваших мрій, щоб життєві негаразди обходили вас стороною, щоб сльози на очах з’являлися тільки від радості, а тато був для вас справжньою опорою та підтримкою». 

Виписуючись із пологового відділення, родина подякувала медперсоналу за уважність, чуйність, професіоналізм, а міській владі – за привітання.

Фото Наталі Сірої.