Як уже зазначалося раніше, першою у Жовтих Водах 2 січня 2019 року о 10.15 вечора народилася дівчинка в родині Сергія та Олени Іволги. Донечку назвали Софія. Це – третя дитина в родині, старшому сину Андрію 13 років, меншій доньці Вікторії 3 рочки.

9 січня представники міської влади – заступник міського голови Єгор Харитонов та заступник начальника УПСЗН – начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Станіслав Кирильчук – завітали додому до Сергія та Олени Іволги, щоб привітати щасливих батьків із поповненням.

Подарували мамі квіти, солодощі, вітальну листівку та набір для догляду за дитиною.

Вітаючи родину із народженням донечки, Є.Харитонов зауважив, що, коли у новому році першими на світ з’являються дівчатка, то це – гарний знак. Він також повідомив, що в Жовтих Водах діє міська програма розвитку сімейної та гендерної політики на 2017-2021 роки. Одним із заходів даної Програми, на який щорічно виділяються кошти з місцевого бюджету, є привітання першого малюка року. Заступник мера побажав родині міцного здоров’я, фінансової стабільності та благополуччя.

Єгор Харитонов зазначив, що Сергій та Олена завжди можуть звернутися по допомогу до виконкому міськради чи УПСЗН та отримати роз’яснення щодо оформлення субсидії, отримання статусу багатодітної родини, оздоровлення дітей тощо.

Спілкуючись з Оленою Олександрівною, з’ясувалося, що їй довелося народжувати вдома. Та це було не з власної волі. Жінка розповіла, що близько 10-ї години вечора у неї почалися перейми. Викликати таксі не наважилася, тому одразу зателефонувала на «103». Медики прибули швидко, але стан Олени Олександрівни не дозволив їм відвезти жінку до лікарні. Тому фельдшером «швидкої» було ухвалено рішення приймати пологи вдома. Після надання медичної допомоги породіллю разом із немовлям доставили до пологового відділення СМСЧ-9.

Олена Олександрівна та Сергій Сергійович подякували, перш за все, фельдшеру швидкої допомоги Наталії Васильєвій за професіоналізм та допомогу у народженні дитини, а міській владі – за привітання.

Тож ще раз вітаємо родину Іволги із поповненням! Зичимо маленькій Софії здоров’я, щастя та удачі!