Цьогоріч на капітальний і поточний ремонти доріг, а також асфальтування прибудинкових територій було спрямовано 2,345 млн грн. Відновлення асфальтобетонного покриття виконано на 12-ти вулицях. Подробиці розповіла начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

Я.Ворожко повідомила, що упродовж квітня-серпня поточного року за рахунок коштів міського бюджету були профінансовані роботи з ямкового ремонту доріг на загальну суму 1,093 млн грн. Відновлення асфальтобетонного покриття провели на семи вулицях: бульвар Свободи, Європейська, Маяковського, Кропоткіна, Хмельницького, Червоного Хреста, 8-го Березня. Упорядкуванням доріг займалися КП ВЖРЕО та ФОП Багдасарян Н.О. Окрім цього, у зв’язку з економією коштів, планується виконати додатковий поточний ремонт міських доріг. Яке саме асфальтобетонне покриття відновлять – вирішать депутати на черговій сесії міської ради.

Щодо асфальтування прибудинкових територій. Начальник управління ЖКГ зазначила, що відповідно до Програми ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок міста на 2019 рік роботи проводилися за 28-ма адресами. Асфальтування вже виконано по вул.Хмельницького, 1, 5-7, 9, 19, 21-24, 28, 30; Козацької Слави, 1, 3, 5, 27 (навколо будинку); М.Грушевського, 22; вул.8-го Березня, 1-5; по бульвару Свободи, 30; Франка, 30, 32, 34, 36, 38. Упорядкуванням внутрішньодворових проїздів займалося ТОВ «БК АРАКС». Загальна сума договору склала 520 тис.грн.

Окрім цього, Яна Олексіївна повідомила, що цього року розпочато капітальний ремонт ділянки проїзної частини по вул.Будівельників (у межах вул.Маяковського та вул.Купріна, 1А). Роботи були виконані коштом міського бюджету на суму 732,4 тис.грн (виділено – 800,298 тис.грн). Капітально відновлено 1450 квадратних метрів дороги. Також Я.Ворожко розповіла, що у рамках Програми радіаційного та соціального захисту населення м.Жовті Води розпочато проведення комплексу робіт із реабілітації забрудненої території міста на ділянці №15 у межах вулиць Горького, 8-го Березня, Гагаріна, Ціолковського. На 2019 рік із держбюджету на рекультивацію порушених і забруднених земель, здійснення заходів протирадіаційного захисту виділено 1,565 млн грн.

Марина Котова.