Виконати завдання та знайти «скарб» – усе це про квест, який міська влада підготувала для дітей учасників АТО. До розважальної гри долучилося близько двадцяти хлопчиків та дівчаток віком від 4 до 9 років.

13 травня дітей учасників АТО запросили до «Ігроленду», що по вулиці Ярослава Мудрого, на розважальний квест «У пошуках скарбів». Це вже друге свято, яке проходить за ініціативи міського голови Володимира Абрамова для маленьких жовтоводців, чиї батьки воювали або продовжують нести службу на Сході України.

Цього разу вийшло активно та азартно, адже учасники квесту мали за допомогою підказок, захованих у лабіринті «Ігроленду», відшукати головний приз. Хлопчиків та дівчаток, залежно від віку, було поділено на три групи: від 5 до 8 осіб у кожній. Діти із задоволенням стрибали на батуті, «плавали» у басейні із кульками, з’їжджали з гірки та гралися у хованки. Окрім головного призу, наприкінці квесту на учасників чекало частування солодощами.

Приємно відзначити, що до пропозиції міської влади провести для дітей учасників АТО розважальне дійство, щоразу долучається все більше небайдужих підприємців нашого міста. Цього разу до організації квесту приєдналися розважальний заклад «Ігроленд» (директор Ольга Куріленко); магазин «Клякса» (директор Євген Жмур), який надав головні призи, а також подарунки для кожного учасника заходу; кафе «Брауні» підготувало для частування дітлахів два торти; ТД «Добробут» забезпечив квестівців печивом та соком.

За словами директора «Ігроленду» Ольги Куріленко, організація заходів спільно із міською владою відбулася для неї вперше. У майбутньому із радістю долучатиметься до проведення подібних дитячих свят у своєму закладі. Адже посмішки дітей – це найголовніше.

Фото Віталія Жушмана.