Снігова заметіль не зіпсувала святковий настрій дітям, котрі 1 березня прийшли у кафе «Добробут» на «Свято весни». Для дітлахів були підготовлені різноманітні розваги та частування солодощами.

1 березня дітей учасників АТО та дітей, чиї батьки загинули на Сході України, запросили до кафе «Добробут» на весняне свято. Усього на «Святі весни» побували близько 30-ти маленьких жовтоводців віком від 4 до 13 років.

Ініціатива проведення таких свят у Жовтих Водах належить міському голові Володимиру Абрамову. Щороку до організації подібних заходів приєднується все більше небайдужих людей. Цього року, традиційно, співорганізаторами «Свята весни» стали ТД «Добробут», студія розвитку «Експеримент» та її керівник Альона Винник. Окрім цього неабияку допомогу у прикрашанні приміщення та створенні весняного настрою надали працівники відділу освіти.

Керівник студії розвитку «Експеримент» Альона Винник зазначила, що її команда з радістю відгукнулася на пропозицію виконкому міської ради провести для дітей учасників АТО розважальне дійство. Для хлопців та дівчат підготували пізнавальну програму «Наука-шоу», досліди із сухим льодом, ігри, конкурси та веселощі з мильними бульбашками. «Ми любимо наше місто та наших діток, тому завжди підтримуємо всі ініціативи міської влади й долучаємося до проведення різноманітних дитячих свят», – сказала А.Винник.

Один із організаторів свята – кафе «Добробут» – надало можливість дітлахам спробувати свої сили у прикрашанні пряників різнокольоровою глазур’ю.

«На честь першого дня весни кафе «Добробут» долучилося до ініціативи міського голови та провело весняне свято для дітей учасників АТО, – сказала Анна Затинацька, адміністратор кафе «Добробут». – Тож поки їхні батьки несуть службу на Сході України, ми спробуємо подарувати діткам часточку щастя, добра та радості».

Подібні заходи для дітей-учасників АТО продовжуватимуться й надалі. Наразі міська влада має намір провести майстер-класи та організувати вечір відпочинку для дітей старшого віку.

Фото Віталія Жушмана.