22 грудня яскравими вогниками засяяла міська ялинка, встановлена перед Палацом культури. Свято з нагоди відкриття головної новорічної красуні Жовтих Вод зібрало чимало малечі, учнів молодших класів та дорослих. На присутніх чекали театралізоване дійство, ігри, конкурси, подарунки та солодощі.

Із 15-ї години біля ялинки, яку напередодні Дня Святого Миколая працівники КП ВЖРЕО встановили у старому районі міста, було людно та гамірно. Свято розпочалося із веселих пісень, танців, спілкування казкових героїв із дітлахами. Справжнього новорічного настрою присутнім додали вітання від Діда Мороза та Снігуроньки, театралізоване дійство від БК «Родина».

Упродовж заходу малеча із задоволенням брала участь у конкурсах та іграх, які підготували відділ освіти, студенти Жовтоводського педагогічного коледжу. На тих, хто змерз, чекало частування різноманітними смаколиками.

А далі ялинка засяяла яскравими вогниками, сповістивши про початок новорічно-різдвяних заходів, які проходитимуть у місті. Гарний настрій був у всіх, і це зрозуміло – скоро Новий Рік!

Фото О.Родька.