30 травня, напередодні шкільного свята останнього дзвоника, у виконавчому комітеті міської ради відбулося традиційне урочисте нагородження переможців предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України обласного та всеукраїнського рівнів.

Загальновідомо, що обдарована молодь – це благополуччя і гордість країни. Тому підтримка обдарованих дітей з боку держави і суспільства є найкращою інвестицією в майбутнє нації.

На заході вшановувалися здобутки учнів і педагогів комунальних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3, №8, «Перспектива»; комунальних закладів загальної середньої освіти II-III ступенів Жовтоводського ліцею, гуманітарної гімназії імені Лесі Українки.

Серед запрошених на нагородження були міський голова Володимир Абрамов, перший заступник міського голови Ірина Олініченко, начальник відділу освіти Любов Левіна, начальник відділу кадрів ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» Віта Кравецька, довірена особа народного депутата України Кришина О.Ю. Віра Гавриленко.

Звертаючись до присутніх, очільник Жовтих Вод зазначив, що місту є чим пишатись: обдаровані учні, яких підготували професійні вчителі, вражають своїми знаннями на різноманітних конкурсах та олімпіадах, тим самим прославляють свій рідний край та навчальний заклад. Говорячи про майбутнє сучасної учнівської молоді, він зауважив, що аби мати гідну зарплатню, треба наполегливо працювати. В.Абрамов побажав дітям подальших успіхів у навчанні, закликав їх займатися спортом та більше уваги приділяти власній фізичній підготовці.

Мер міста вручив 41 учню цінні подарунки та грамоти народного депутата України Олега Кришина, з них: 9 – із КЗЗСО №3, 17 – із Жовтоводського ліцею, 10 – із гуманітарної гімназії, 3 – із КЗЗСО №8, 2 – з КЗЗСО «Перспектива».

Вшановано відзнаками нардепа й педагогів, котрі гідно підготували своїх вихованців, що посіли призові місця на інтелектуальних змаганнях.

Володимир Абрамов подякував керівництву ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» за виділені кошти на подарунки для нагородження обдарованої молоді, а також Кришину О.Ю. – за надані для вручення учням та вчителям грамоти та грошові призи.

По завершенні урочистої частини присутні на заході сфотографувалися на ґанку виконавчого комітету міськради на згадку про пам’ятку подію.

Фото М.Котової.