25 травня, напередодні шкільного свята останнього дзвоника, у виконавчому комітеті міської ради відбулося урочисте нагородження переможців предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України обласного та всеукраїнського рівнів.

Серед запрошених на нагородження були учні та педагоги ліцею науково-природничого навчання, гуманітарної гімназії імені Лесі Українки, комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Жовтоводської міської ради.

Звертаючись до присутніх, міський голова Володимир Абрамов зазначив, що Жовтим Водам є чим пишатися: обдаровані учні, яких підготували професійні вчителі, вражають своїми здобутками на освітянській ниві. Говорячи про майбутнє сучасної учнівської молоді, він зауважив, що аби мати гідну роботу і зарплатню, треба отримати якісну освіту і ґрунтовні знання. В.Абрамов побажав дітям подальших успіхів у навчання, щоб займалися спортом, а після закінчення вишів повернулися працювати до рідного міста.

Мер міста вручив 46 учням цінні подарунки, з них: 9 – з СШ №3, 20 – з ліцею природничо-наукового навчання, 17 – з гуманітарної гімназії.

Вшановано й педагогів, котрі гідно підготували своїх вихованців, що посіли призові місця на інтелектуальних змаганнях.

Володимир Абрамов подякував керівництву ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» за виділені кошти на подарунки для нагородження обдарованої молоді.

По завершенні урочистої частини присутні на заході сфотографувалися на ганку виконавчого комітету міськради на згадку про пам’ятну подію.

Наталя Сіра.

Фото Віталія Жушмана.