4 березня міський голова Володимир Абрамов разом із волонтерами, депутатами Жовтоводської міськради Миколою Журилом, Сергієм Іщенком та Іваном Головатим відвідали українських бійців в Авдіївці. Привезли солодощі та речі, які замовляли хлопці, а також записали вітання жінкам України з нагоди свята 8 Березня.

Ідея поїхати в зону АТО виникла у міського голови Володимира Абрамова. Допомагали в реалізації задуманого відомі в Жовтих Водах волонтери, справжні патріоти – Микола Журило та Сергій Іщенко.

«Ми розуміємо, що хлопці не один день сидять в окопах під обстрілами, втомлені, не мають змоги постійно спілкуватися з рідними та близькими, – поділився враженнями міський голова Володимир Абрамов. – Насамперед, ми хотіли їх морально підтримати, передати вітання від земляків та ті речі, які вони напередодні замовили».

Як повідомив очільник міста, жовтоводські волонтери особисто переконалися в тому, що бійцям на передовій всього вистачає: і одягом забезпечені, і продуктами харчування. Тому із собою привезли те, що не часто передають: різноманітні солодощі, каву, крупи та цукор. Допомогли із продуктами ТД «Добробут» та Українська православна церква Київського патріархату.

«Нам пощастило не потрапити під обстріли. Нас відмовили йти до бійців, які знаходяться на лінії розмежування підконтрольної Україні території, – повідомив Володимир Абрамов. – Через дві години після нашого від’їзду знову обстріляли Авдіївку. У таких випадках я говорю про існування Вищих сил, які нас оберігають і захищають».

Встигли жовтоводці не лише з учасниками АТО поспілкуватися, а й на місто подивитися, вітання захисників із нагоди Міжнародного жіночого дня записати. «Всі вони різні, до кожного потрібно знайти свій підхід. Та згадуючи про своїх матерів, дружин, дітей – у них світяться очі, з’являється посмішка на обличчі, – сказав міський голова. – Любі жінки, їм потрібна ваша підтримка та впевненість у тому, що ви їх чекаєте».

Не залишило байдужим міського голову Жовтих Вод знайомство з Тарасом Попадюком – фельдшером батальйону «Госпітальєри», мешканцем міста Золочів, що у Львівській області. «Після спілкування з ним розумієш, що розмовляти мовою окупантів ти не маєш права. Єдність та боротьба починається з дрібниць: із кожного з нас, захисту мови, фольклору та традицій, – зазначив Володимир Абрамов. – Єдине, що він просив зробити, – передати вітання його землякам, аби ті його пам’ятали».

Побажання Тараса Попадюка виконали: у переддень свята 8 Березня відзняте відео та фотографії надіслали до Золочівської райдержадміністрації, які стали справжнім подарунком для золочів’ян і родини госпітальєра.

«Коли поїхав туди раз, то відчуваєш, що не поїхати ще раз вже не зможеш. Адже, якщо сказати щиро, то солдатові не так важливо, що ти привіз, як те, що ти приїхав взагалі, щоб він бачив, для кого робить свою важку і таку потрібну роботу», – зазначив наприкінці міський голова Володимир Абрамов.

Фото та відео Анатолія Шкіньова.

Відео ПН ТРК «Степ».