Ви зекономили в минулому опалювальному періоді газ та електроенергію? Тоді встигніть до 1 вересня поточного року подати заяву на монетизацію частини зекономленої субсидії. Про це нагадали в управлінні праці та соціального захисту населення Жовтоводської міськради.

Виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється державою цьогоріч удруге. Минулого року компенсацію за свою енергозаощадливість отримали 1373 жовтоводські родини. У 2018-му під монетизацію підпадає 1021 домогосподарство.

У відповідності до Положення про надання житлових субсидій (у редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. №329) громадяни, які користуються газовим або електричним індивідуальним опаленням та зекономили субсидію в минулому опалювальному сезоні (2017-2018 роки), мають право отримати грошову виплату у розмірі, еквівалентному вартості зекономлених 150 кВт електроенергії (для електроопалення) або 100 кубометрів газу (для газового опалення). Для цього необхідно до 1 вересня поточного року подати до управління праці та соціального захисту населення Жовтоводської міськради (вул.Першотравнева, 24, каб. №49) заяву та довідку з банку про відкритий соціальний рахунок для зарахування коштів монетизації.

Інформацію про наявність економії коштів кожен отримувач субсидії може відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Перерахування коштів за економне використання енергоресурсів буде здійснюватися через особові рахунки в банківських установах протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону. На момент подачі заяви рахунок у банку повинен бути відкритим.

Звертаємо увагу, що цього року, відповідно до п.18 Положення про надання житлових субсидій, не передбачено проведення цієї виплати через відділення «Укрпошти» для мешканців міст обласного значення (яким і є м.Жовті Води).

У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу або постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон

То ж, шановні жовтоводці! Скористайтесь можливістю своєчасно отримати часткову компенсацію невикористаних сум субсидій за зекономлені енергоресурси для індивідуального опалення.