24-26 серпня в Жовтих Водах із нагоди Дня міста та Дня шахтаря пройшов III етап чемпіонату України УМА і IV етап чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу.

У змаганнях узяли участь 11 класів мотогонщиків: мотоцикли з об’ємом двигуна 50 та 85 куб.см; «Аматори»; «Повітря»; «MX1-юніори»; «Ветерани» (45-50р., 50-55р., 55р.+); «OPEN»; «MX2»; «Квадроцикли»; «Мотоцикли з колясками»; «Жінки».

Мотокросмени, котрі не перший рік приїздять до Жовтих Вод на змагання, відзначають, що траса завжди гарно підготовлена, дуже вдало розміщена, тож глядачі мають можливість насолодитися азартом і видовищністю заїздів. Організатори щороку намагаються перетворити мотогонки на справжнє спортивне свято.

Цього року у мотокросі взяли участь 127 спортсменів із 34 міст України. Були гонщики з Києва, Коломиї, Запоріжжя, Дніпра, Кропивницького, Черкас, Кривого Рогу, Одеси, Полтави, Харкова, Краматорська, Миколаєва, Гадяча тощо.

Начальник відділу молоді і спорту виконкому міськради Олена Лауда подякувала усім причетним до організації та проведення змагань з мотокросу. Це, зокрема, виконавчий комітет Жовтоводської міської ради (мер міста Володимир Абрамов), мотоклуб «Ювілейний» (Леонід Пирогов, Олександр Вієнко), ДП «СхідГЗК» (Олександр Сорокін, Олександр Захаров), СООП (Борис Філіппов), ТОВ «Дністеренерго» (Дмитро Іванов), ТОВ «Енергопрогрес» (Григорій Куденко), ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» (Олег Перцев, Володимир Солодовник, Олег Ковтонюк), ПП Олександр Хорольський («Здорова вода»), магазини «АТБ» та «Українські ковбаси».

За підсумками змагань жовтоводські мотокросмени відзначились у таких класах:

«Ветерани ІІ гр. (50-55р.)»:

ІІІ місце – Кріпак Сергій.

«Ветерани ІІI гр. (55р.+)»:

І місце – Морозов Олександр.

«Аматори-МХ2»:

ІІІ місце – Будніков Сергій.

«МХ2-юніори-250 куб.см»:

І місце – Чернов Дмитро.

«OPEN-МХ2»:

І місце – Чернов Дмитро.

«Повітря»:

І місце – Євтушенко Володимир.

«Мотоцикли з колясками (ВО)»:

І місце – Горбатенко Петро та Слободянюк Володимир.

Тож за підсумками мотокросу команда Жовтих Вод посіла II місце серед команд-ветеранів та I місце серед команд квадроциклів та мотоциклів з колясками. 

Вітаємо призерів змагань та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Фото О.Родька.