24 жовтня Мозговому Наркису Андрійовичу, знаному в місті будівельнику та Почесному громадянину Жовтих Вод, виповнюється 90 років.

У 1952 році, захистивши диплом інженера, він був направлений на роботу до селища Жовта Річка на будівництво новоствореного комбінату – нині ДП «СхідГЗК», а тоді – п/с 28. Упродовж 45 років Наркис Андрійович працював у Жовтоводському управлінні будівництва. Загальний трудовий стаж – більше 50 років. У його службовій кар’єрі небагато сходинок: виконроб, старший виконроб, начальник дільниці, начальник ВТВ, головний інженер будівельного управління, начальник БМУ-1 (1979р.). Із 1993 року – заступник головного інженера ЖУБу. У 1997 році пішов на заслужений відпочинок.

За час трудової діяльності брав безпосередню участь у будівництві промислових об’єктів, інфраструктури міста.

Кожен дім, кожна будівля – це будмайданчик його життя. Наркис Андрійович – людина активної життєвої позиції, з великою любов’ю та турботою ставиться до оточуючих його людей. Протягом трьох скликань обирався депутатом міської ради.

За свою сумлінну працю нагороджений багатьма Почесними грамотами, медалями «За трудову доблесть», «За доблесний труд». Наркис Андрійович – заслужений ветеран праці ЖУБ та СхідГЗК, Почесний громадянин міста. Брав активну участь у громадському житті Жовтих Вод: був головою ветеранської організації будівельників, членом президії міської ради ветеранів, де очолював волонтерський рух. До громадських доручень ставився так само відповідально, як і в роки трудової діяльності.

Із нагоди 90-річного ювілею бажаємо Наркису Андрійовичу міцного здоров’я, енергії і всього найкращого!

Довідково

Із 1952 по 1993 рр. у місті було збудовано 742 тис. кв.м житла, 2 лікувальні заклади, технікум, педучилище, два комплекси ПТУ, профілакторій, спортивний комплекс, ЦНДЛа, обчислювальний центр, проектний інститут, 16 шкіл, 2 кінотеатри, 3 клуби, Палац культури, СЮТ, молокозавод, ФИМ, 68 магазинів, 24 їдальні, 2 банки, споруди радгоспу №1 та інші об’єкти.