Із 22 травня на Дніпропетровщині запроваджено другий етап послаблення карантину. Про те, що дозволено, а що залишається під забороною у Жовтих Водах, розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

В.Рябоконь повідомив, що 25 травня під головуванням очільника Жовтих Вод Володимира Абрамова відбулося позачергове дистанційне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо послаблення карантинних обмежень на території нашого міста. Тож, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392, протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.05.2020р. №30, з 25 травня поточного року у Жовтих Водах дозволяється:

– проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь не більш ніж 50 осіб;

– проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 квадратних метрах площі будівлі, в якій проводиться релігійний захід;

– відновлення роботи готелів, але без функціонування ресторанів;

– відновлення регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському та внутрішньообласному сполученнях. При цьому кількість пасажирів не має перевищувати числа місць для сидіння, а проїзд можливий тільки в масках або респіраторах.

Щодо поновлення роботи дитячих садочків. Вони запрацюють лише після виконання керівниками закладів усіх вимог Міністерства охорони здоров’я України.

Марина Котова.