15 квітня о 12.00 у приміщенні виконавчого комітету Жовтоводської міської ради відбудеться презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проектом передбачено надання підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.

Реалізація вищезазначеного проекту на території Дніпропетровської області відбуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією протягом двох років. У рамках проекту заплановано провести інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях щодо нововведень у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Також проектом передбачено проведення низки групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, керівників уже існуючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування на покращення стану будинків. Очікується, що із середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на реалізацію власних енергозберігаючих проектів.

Також у рамках проекту заплановано провести широкомасштабну інформаційну кампанія щодо підвищення обізнаності мешканців Дніпропетровської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Учасниками проекту можуть стати представники:

– ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ;

– житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ;

– діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь у проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/.

Контактна особа в Дніпропетровській області – Харченко Олена, тел. 066-712-03-09, ел.адреса olena.kharchenko@undp.org.