15 вересня в смт Петриківка пройшов фестиваль-ярмарок народної творчості «Петриківський дивоцвіт», в якому взяла участь і творча команда Жовтих Вод.

Одинадцятий обласний фестиваль-ярмарок народної творчості «Петриківський дивоцвіт» став значною культурною подією Дніпропетровщини та вийшов за межі обласного рівня. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов у вітальному слові учасникам та гостям фестивалю.

У рамках фестивалю відбулися презентації районів та міст області, гостей розважали майстри декоративно-ужиткової творчості та вуличні артисти, на кожному майданчику були організовані дегустаційні столи і сувенірні крамнички.

Делегацію Жовтих Вод очолили міський голова Володимир Абрамов та перший заступник міського голови Ірина Олініченко. Від нашого міста був представлений презентаційний майданчик «Весело вітаємо, в гості зазиваємо, щедро зустрічаємо!». На жовтоводському майданчику були запропоновані українські страви, а найголовніше частування – 17 видів вареників. До речі, за жовтоводськими варениками вишукувалася черга. Пригостився нашими варениками й голова обласної ради Гліб Пригунов разом із дружиною та дітьми.

Презентаційний майданчик нашого міста підготували творчі колективи Будинку культури «Родина» (директор Оксана Кришень), громадська організація «Козацький полк «Жовтоводський» (керівник Олександр Кузьминський) та команда вихованців гуртка «Сокіл» («Джура») Центру позакласної роботи НВК №6 «Перспектива» (керівник гуртка Євген Глазирін).

Також на жовтоводському майданчику були представлені роботи Олексія Болдаєва (різьблення по дереву), Тетяни Ковальової (прикраси зі шкіри), Ірини Ведмедєвої (авторські ляльки). Окрім того, 10 жовтоводських майстрів представляли свої роботи на майданчику для продажу сувенірів.

Святкову атмосферу фестивалю доповнювали виступи самодіяльних колективів та солістів. Наше місто представляла Інна Бойко – талановита, артистична, харизматична дівчинка, лауреат першого ступеню всеукраїнського фестивалю «Сузір’я талантів», учениця музичної школи (керівник Ірина Ушенко). Її виступ викликав бурхливі оплески та позитивні емоції у глядачів.

Усі представники делегації Жовтих Вод отримали сертифікати та дипломи учасників фестивалю.

Творчі колективи нашого міста вдячні усім, хто підтримував їх у цій поїздці. Це приватні підприємці Сергій Авсюкевич, Олег Рябенко, Сергій Бондар, Валерій Перков.