2 вересня відбулося позачергове засідання виконкому міської ради. Одне із головних питань порядку денного – затвердження мережі класів і груп подовженого дня у школах та садочках нашої громади. Про те, які саме були прийняті рішення, написав на своїй сторінці у Facebook міський голова Дмитро ХАНІС.

«Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Жовтоводської міської ради. Розглядалось питання затвердження мережі класів, груп подовженого дня закладів загальної середньої освіти та мережі груп закладів дошкільної освіти на 2021-2022 навчальний рік. Були прийняті такі рішення:

1. Затвердити мережу класів закладів загальної середньої освіти

2. Дозволити функціонування груп подовженого дня та інклюзивних класів.

3. Дозволити функціонування в КЗЗСО №10 двох класів для дітей із затримкою психічного розвитку та трьох класів (10-ий, 11-ий, 12-ий) із вечірньою формою навчання.

4. Затвердити мережу груп закладів дошкільної освіти в кількості 75 груп із загальною кількістю дітей 1291 осіб, у тому числі:

– 12 груп раннього віку – 212 осіб;

– 63 групи дошкільного віку – 1079 осіб.

5. Дозволити функціонування 1-ї дошкільної групи у складі КЗЗСО гімназії №4.

6. Дозволити функціонування 10-ти спеціальних груп для дітей із порушеннями мовлення, 4-ох спеціальних груп для дітей із затримкою психічного розвитку, 2-ох спеціальних груп для дітей із порушенням зору у КЗДО № 30 «Червоненька квіточка», 2-ох спеціальних груп для дітей із порушенням опорно-рухового апарату у КЗДО №35 «Кульбабка», 7 інклюзивних груп.

7. Дозволити функціонування 3 санаторних груп для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, малими та затухаючими формами туберкульозу у КЗДО №18 «Ромашка».

8. Встановити цілодобовий режим роботи для двух груп у КЗДО №18 «Ромашка» (санаторна) та у КЗ ДО № 15 «Барвінок».

Питання виникли лише по Жовтоводській гуманітарній гімназії ім. Лесі Українки стосовно наповненості 7-10 класів. Наприклад, у десятих класах навчається 44 дитини. В класі повинно бути мінімально 25 дітей. Для двох класів дітей не вистачає, а для одного – забагато. Тому, зважаючи на те, що діти повинні навчатися в комфортних умовах, а клас із 44 дітей не дає можливості отримувати освіту на високому рівні, було прийнято рішення затвердити по 2 класи на паралелі.

Звертаюся до мешканців міста! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася в гімназії, поглиблено вивчала рідну та іноземні мови, підвищила рівень знань у гуманітарних науках та мала більше можливостей успішно скласти іспити, звертайтесь до адміністрації закладу. На навчання запрошуються учні 7-10 класів», – написав на своїй сторінці очільник громади.