Капітальний ремонт дахів, ліфтів, внутрішньобудинкових мереж опалення, водопостачання та водовідведення – все це передбачено Програмою розвитку ЖКГ м.Жовті Води на 2018 рік. Скільки коштів на це виділено з міського бюджету та які роботи вже виконано, розповіла начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

За словами Яни Олексіївни, на проведення капітального ремонту покрівель, ліфтів, внутрішньобудинкових мереж опалення, водопостачання та водовідведення як житлового фонду, так і ОСББ передбачено понад три мільйони гривень. Наразі вже капітально відремонтовано покрівлі по пров.Запорізький, 13; вул.Козацької Слави, 20, 22; вул.Будівельників, 4. Також за кошти міського бюджету відновлено роботу ліфта по вул.Кропоткіна, 36 (II під’їзд), який протягом останнього року перебував у несправному стані. Окрім того, завершуються роботи з капітального ремонту покрівлі по пров.Привокзальний,6 та вул.Франка,56.

Я.Ворожко повідомила, що оголошено процедуру закупівлі на виконання робіт із капітального ремонту даху по вул.8-го Березня,52, вул.Франка,46; капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж опалення (зі встановлення приладу обліку теплової енергії), водопостачання та водовідведення у будинку по вул.Грушевського,22.