До розчищення доріг Жовтих Вод від снігу залучили шість одиниць спецтехніки та 11 працівників КНП «Благоустрій». Комунальники працюють із 4-ої ранку. Про це повідомив перший заступник міського голови Олег КУДРЯВЦЕВ.

Як і обіцяли синоптики, ранок 21 грудня зустрів жовтоводців засніженими вулицями та зниженням температури. Тож о 4-ій годині на розчищення доріг міста від снігу виїхали чотири одиниці спецтехніки КП ВЖРЕО: два МАЗи та два трактори. Також до робіт із прибирання Жовтих Вод від снігу долучилось і КП «Чисте місто». Воно надало МАЗ та трактор.

За словами О.Кудрявцева, насамперед спецтехніку спрямували на розчищення та посипку автобусних маршрутів, спусків і підйомів, заїздів у лікарняне містечко, під’їзди до кладовищ.

Стосовно прибирання снігу з тротуарів, перший заступник міського голови повідомив наступне. Аби містяни могли безперешкодно пересуватися пішохідними доріжками, до їх розчищення залучили 11 працівників КНП «Благоустрій». Із 7-ої ранку вони вручну прибирають сніг із автобусних зупинок та тротуарів від наметів, які утворилися після проїзду снігоприбиральної техніки.

А ми вітаємо громаду зі справжнім початком зими та закликаємо всіх одягатися по погоді, бути уважними та обережними на дорозі, а власників транспортних засобів – не залишати на ніч автівки на узбіччях вулиць, адже вони заважатимуть роботі спецтехніки.