Під час 01навчального року у місті проходили олімпіади з 17 дисциплін, в яких прийняло участь 967 учнів навчальних закладів, де 498 – призові місця.
17 травня на базі гуманітарної гімназії ім. Лесі Українки відбувся урочистий захід до Дня слов’янської культури і писемності та 25-річчя незалежності України, в рамках якого проходило нагородження учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста з предметів суспільно-гуманітарного циклу.
Так, нам є чим і ким пишатися! 95 учнів були нагороджені грамотами за зайняті I та II місця з таких предметів як: українська мова та література, англійська мова, французька мова, російська мова та література, світова література, історія та правознавство. Лідерами за кількістю призових місць є: гуманітарна гімназія ім. Лесі Українки (57 переможців), ліцей природничо-наукового навчання (14 переможців) та СЗШ №12 (10 переможців).
24 призових місця на олімпіаді з української мови та літератури, в Міжнародному конкурсі української мови ім. П.Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка, конкурсі юних літераторів «Собори наших душ» – найяскравіше свідчення відповідального й шанобливого ставлення підростаючого покоління до рідної мови.
19 травня у ліцеї природничо-наукового навчання проходило нагородження 193 переможців міських предметних олімпіад природничо-математичного циклу, що включає в себе такі дисципліни як: фізика, хімія, біологія, інформатика, географія, математика, економіка, екологія та астрономія.
Найбільшу кількість призових місць здобули учні ліцею природничо-наукового навчання (88 переможців), СЗШ №3 (35 переможців) та НВК №6 «Перспектива» (19 переможців).
Традиційними вже стали участь учнів навчальних закладів міста у конкурсі інформаційних технологій «Мікроша», науково-дослідницьких проектах Малої академії наук України, Всеукраїнській олімпіаді юних хіміків «LIV».
Приєднуємося до поздоровлень та бажаємо невгасимої віри у свої можливості, подальших здобутків на благо нашого міста та України!