17 листопада має особливе значення для студентів, адже цього дня молодь усього світу відзначає Міжнародний день студента. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою, радістю та гучним святкуванням. В Україні воно було започатковане Указом Президента України «Про День студента» від 16 червня 1999 року № 659/99 «на підтримку ініціативи студентської молоді». Міжнародний день студента зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Напередодні свята, а саме 15 листопада 2016 року, міська влада відзначила Подяками міського голови 11 кращих студентів із чотирьох навчальних закладів I-III рівня акредитації. Близько 2 тисяч студентів здобувають освіту в ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія», Жовтоводському промисловому коледжі Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, Жовтоводському педагогічному коледжі та Державному професійно-навчальному закладі «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти».

15-11-2016-2

Кожен навчальний заклад у нашому місті унікальний, має своє чітке спрямування, налагоджену систему роботи зі студентами, індивідуальний підхід до кожного учня та цікаву позанавчальну діяльність.

«Студенти – найактивніша частина нашої громади. Ви молоді, творчі, волелюбні, без вас не проходить жодне свято чи зібрання. Впевнений, що й надалі ви будете гарним прикладом для інших, продовжуватимете брати активну участь у житті міста!», – зазначив міський голова Володимир Абрамов під час привітання.

Подяки міського голови за старанність у навчанні, досягненні значних успіхів у напрямку і організації студентського самоврядування в навчальному закладі, активну участь у художній самодіяльності Жовтоводського педагогічного коледжу, міських культурно-масових заходах та з нагоди Міжнародного дня студента отримали Ляшенко Анастасія, Іщенко Ганна та Лозівська Анна.

15-11-2016-3

Зінченко Анастасія, Радько Наталія, Рибалов Андрій та Іщенко Едуард, студенти ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія», отримали Подяки міського голови за плідну співпрацю, творчий потенціал, високу організаторську майстерність у реалізації молодіжної політики та студентського руху; за активну участь в організації та проведенні проектів, що сприяють формуванню позитивного іміджу міста.

15-11-2016-1

За відмінне навчання та активну участь у громадському житті коледжу й міста та з нагоди Міжнародного дня студента Подяками міського голови було відзначено студентів Жовтоводського промислового коледжу ДНУ ім. О.Гончара: Будюка Ігоря та Марценюк Катерину.

Нагородив міський голова Володимир Абрамов Подяками за активну участь у громадському житті навчального закладу, у роботі учнівського самоврядування Сохач Оксану та Ручинського Віталія, учнів ДПТЗН «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти».

15-11-2016-4

Тож вітаємо всіх студентів зі святом! Бажаємо вам успіхів, натхнення, успішної реалізації творчих ініціатив і високих задумів на благо Жовтоводської громади.

Марина Котова, спеціаліст виконкому із забезпечення зв’язків із ЗМІ.

Фото: Віталій Жушман.

Відео: ТРК «Жовта Річка».