Від початку депутатської каденції одним із важливих напрямків своєї роботи народний депутат України Олег Кришин називає співпрацю з місцевою владою, спрямовану на вирішення проблем, які впродовж тривалого часу не вирішувалися. 30 березня у Дніпрі відбулася робоча нарада нардепа з міськими головами Жовтих Вод та Вільногірська, під час якої були розглянуті найактуальніші для міст проблеми, окреслені шляхи для їхнього вирішення.

«Ми – єдина команда! Ми працюємо за принципом: «Успіх кожного з нас – це наш загальний успіх», – говорить народний депутат Олег Кришин. – Спільно з мером міста Володимиром Абрамовим, представниками облдержадміністрації, облради працюємо для того, щоб зробити Жовті Води успішним, комфортним для життя городян».

Спілкуючись із В.Абрамовим, нардеп проаналізував питання, що розглядалися 27 березня під час зустрічей з трудовими колективами жовтоводських підприємст, установ та організацій.

За словами очільника Жовтих Вод, робочий візит О.Кришина до міста був корисним. «У СШ №10 для дітей з особливими потребами організовують інклюзивний клас. Саме тому цій школі потрібен пандус, – повідомив В.Абрамов. – Завдяки Олегу Юрійовичу це питання буде вирішено вже цього року за рахунок небюджетних коштів. Із настанням сприятливих погодних умов у закладі одразу розпочнуться будівельні роботи».

Окрім того, для педколективу спецшколи за сприяння нардепа зараз вирішується питання щодо повернення держсубвенції у розмірі 3,8 млн грн, про яку на рівні владних інституцій «забули». Володимир Абрамов і Олег Кришин упевнені, що цю помилку вдасться усунути найближчим часом.

Подякував нардепу очільник Жовтих Вод і за організацію зустрічі освітян міста із першим заступником міністра освіти Романом Гребою, присвяченої освітній реформі. Проведення подібних заходів відбуватиметься й надалі, адже у вчителів у процесі реалізації освітньої реформи виникає багато запитань. Уже цього тижня у ВРУ має відбутися зустріч жовтоводських педагогів із представниками МОН, під час якої освітяни матимуть можливість предметно поспілкуватися із представниками профільного міністерства.

Ще одне важливе завдання, що стоїть перед владою, – комп’ютеризація освітніх закладів. «Сьогодні висуваються абсолютно нові вимоги до якості освіти, – зазначив О.Кришин. – Ми повинні дітей з малечку навчати користуватися комп’ютером, адже цього вимагають реалії життя. Тому вже цього року ми розпочнемо створення комп’ютерних класів у школах та дитячих садочках Жовтих Вод. Наразі плануємо придбати техніку для ліцею природничо-наукового навчання, СШ №3 та ДНЗ №30 «Червоненька квіточка».

На нараді розглядались й інші важливі питання. Олег Юрійович висловив подяку на адресу обох голів за взаєморозуміння та співпрацю на благо міських громад.